T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / SULTANBEYLİ - AZİZ SANCAR ANADOLU LİSESİ

Haberler

Ağu

Not:Listemiz belirli aralıklarla güncellenmektedir.

Ağu

Bu yıl yapılan üniversite sınavında dereceye giren öğrencilerimizden Ayşenur FİL (EA 587) Ayşenaz KORKMAZ (DL 1032) Zehra KALELİ (SAY 4051) Esra AS (SAY 4929) ve Hayrullah SADE (SAY 8028) İlçemizde yapılan törende İstanbul Valimiz Sayın Davut GÜL ,Kaymakamımız Sayın Kemal ŞAHİN,Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin KESKİN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar ÇAĞLAR tarafından tebrik edilip ödüllendirildiler.Öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz ayrıca öğrencilerimizi yetiştiren öğretmenlerimize minnettarız.

Tem

Tem

2023 Yks sonuçları açıklandı mezun öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Not:Liste güncellenmektedir.

Haz

Haz

Okulumuz İngilizce öğretmeni Yelda Kömbe 

9, 10 ve 11. Sınıf öğrencileriyle birlikte 'ALL YOU NEED is HUG ' adlı eTwinning

projesinde  , son yıllarda  dünyamzda gelişen olumsuz davranışları , sevginin  ve sarılmanın gücüyle ortadan kaldirabileceğimize dair farkındalık oluşturmak amacıyla çeşitli  etkinlikler düzenlemişlerdir.Projeye emek veren herkese teşekkür ederiz.

Proje ortağı ülkeler ;

Portekiz 

İspanya

Haz

2022/2023 Eğitim Öğretim Yılı kapanış ve karne töreninde dönem birincisi 12 B sınıfı öğrencilerinden Zehra KALELİ yine aynı sınıftan, dönem 2. Esra AS ve 12 A sınıfından dönem 3. Tuğba ÇİFTÇİ'ye plaketleri takdim edildi.Öğrencilerimizin başarılarının devamını diliyoruz.

Haz

Okulumuz öğrenci ve öğretmenleri toplamda 3 gün süren Salda Gölü,Pamukkale Travertenleri,Efes Antik Kenti,Meryem Ana Evi,Kuşadası gezisi gerçekleştirdiler.

Haz

Haz

İstanbul'un fethini unutmadık. 11H sınıfı öğrencileri ile birlikte fethin 570. Yılını mehter marşı eşliğinde kutladık. Emeği geçen öğrencilere ve tarih öğretmenimiz Alkan Artun'a teşekkür ederiz. 

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça  daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.Mustafa Kemal Atatürk

May

Nis

Kaymakamımız Sayın Kemal ŞAHİN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar ÇAĞLAR  okulumuzu ziyaret ettiler. Öğretmen ve öğrencilerimiz ile görüşen

Sayın Kaymakamımız ve ilçe Müdürümüze teşekkür ederiz.

Nis

2022/2023 Eğitim Öğretim Yılı Sultanbeyli Okullarası voleybol turnuvasında erkek voleybol takımımız ilçe 2.olmuştur.Öğrencilerimizi ve Özlem AKSOY öğretmenimizi tebrik ediyoruz.

Nis

Sahil Güvenlik Komutanlığına Subay ve Astsubay yetiştirmek maksadıyla gerekli olan koşullarla ilgili olarak öğrencilerimize sunum yapmak üzere Sahil Güvenlik Komutanlığımızın değerli personellerini okulumuzda ağırladık,son derece bilgilendirici geçen sunum sonrasında öğrencilerimizin soruları cevaplanmış oldu,komutanlarımıza teşekkür ediyoruz.

Mrt

12.Sınıf öğrencilerimiz yuvadan uçmaya hazırlar